Star Wars PBF

PBF w klimatach Star Wars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-10-04 15:54:51

Plagueis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 243
Punktów :   

Akademia Sith'ów

Otwierasz drzwi, ukazuję ci się umieszczona w zamku Bast, akademia Sith'ów. Panuje to dziwna, zła atmosfera. Ogromny korytarz z dużymi kolumnami po prawej i lewej stronie prowadzi do kolejnych drzwi. Jesteś ciekawy co tam jest, coś każe ci tam iść.

Offline

 

#2 2008-10-04 21:53:51

A'den Akaan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 36
Punktów :   
Inteligencja: 5
Charyzma: 5
Siła: 4
Zręczność: 6
Władanie mocą: 6/25

Re: Akademia Sith'ów

Ledwo otwieram oczy. Próbuję się obudzić.


Ekwipunek: Czarna mandolariańska zbroja, CR-2 x2, EE-3, Karabin Rozrywający Tenloss DXR-6, 1000c, miecz świetlny, szata Sith'a

Offline

 

#3 2008-10-04 21:59:22

Plagueis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 243
Punktów :   

Re: Akademia Sith'ów

Czujesz, że bardzo długo spałeś. Lecz jesteś nadal zmęczony. To nie był zwykły sen, prawie zginąłeś.
- Co z nim jest ? - ledwo zrozumiałeś słowa wypowiedzianego przez jakiegoś mężczyznę.
- Heh, pamiętasz jak razem trenowaliśmy ? Dostałeś ode mnie z błyskawicy i ocknąłeś się dopiero po trzech godzinach ... on oberwał całą parą, silny mocą musi być skoro przeżył - słyszysz coraz bardziej wyraźnie.
W końcu udaje ci się otworzyć oczy. Widzisz sześciu mężczyzn. Obok ciebie jest jakiś stary roboty medyczny.
Jesteś w jakiejś komnacie, zbudowanej z dużych kamieni. Ponuro tu. Postacie mają czarne kaptury. Miecze świetlne. Tak jak na bitwie o Mandalore ...
- Witamy wśród żywych! - uśmiecha się szyderczo mężczyzna, który wcześniej podziwiał to, że jeszcze żyjesz.

Offline

 

#4 2008-10-04 22:09:20

A'den Akaan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 36
Punktów :   
Inteligencja: 5
Charyzma: 5
Siła: 4
Zręczność: 6
Władanie mocą: 6/25

Re: Akademia Sith'ów

Ocknąłem się ... to ci Sith'owie co zaatakowali mój klan. Ogarnęła mnie panika, choć starałem tego nie okazywać.
- Czego chcecie ? - mówię, starając zachować spokojny głos.

Ostatnio edytowany przez A'den Akaan (2008-10-04 22:10:00)


Ekwipunek: Czarna mandolariańska zbroja, CR-2 x2, EE-3, Karabin Rozrywający Tenloss DXR-6, 1000c, miecz świetlny, szata Sith'a

Offline

 

#5 2008-10-04 22:21:07

Plagueis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 243
Punktów :   

Re: Akademia Sith'ów

- Boi się ... - odzywa znowu się ten sam mężczyzna.
- Zamknij się Relay bo zaraz opowiem o okolicznościach twojej rekrutacji do świątyni ... - wszyscy spoważnieli, szanują go. Widocznie jest tu dowódcą. Gdy przeszło ci to przez myśl uśmiechnął się - Zapomnij o okolicznościach w których się poznaliśmy, pozwól na to abyśmy wyszkolili cię na Sith'a. Wiem, że podziwiałeś nasze zdolności na ...
- Jest za stary, zabijmy go ... - odezwał się znowu chłopak.
Dowódca Sith'ów wyciągnął miecz świetlny, zapalił czerwoną klingę. Przytknął ją do gardła przerywającego mu Sith'a.
- To ja tu decyduje, kogo zabijamy a kogo nie, w tej chwili prowokujesz mnie do tego, bym zrobił to z tobą. - cieszysz się, że to on nie patrzy na ciebie w ten sposób, jego ton i jakaś dziwna siła tak cię przerażała. - Na czym to ja skończyłem ... a no tak, podziwiałeś nasze zdolności na bitwie. Mało osób w galaktyce posiada możliwość nauczenia się ich ... potrzeba do nich midichlorianów. Których ty masz od cholery. - jego oczy zabłysły - pozwól Bractwu wyszkolić ciebie, byś mógł korzystać z tej mocy.
Głupi by ci było teraz odmówić, wiesz co nieco o Sith'ach i zdajesz sobie sprawe co z ciebie zostanie jak odmówisz ...

Offline

 

#6 2008-10-04 22:28:24

A'den Akaan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 36
Punktów :   
Inteligencja: 5
Charyzma: 5
Siła: 4
Zręczność: 6
Władanie mocą: 6/25

Re: Akademia Sith'ów

Patrze się chwile w czerwoną klingę miecza ... zawsze chciałem posiąść te zdolności ... ale nie w takich okolicznościach. Pomyślałem o rodzinie, nagle coś zmyło mi to w ogóle z głowy ... '' Moja rodzina nie żyje, byli słabi, a teraz ja mam szanse być silnym - muszę z niej skorzystać ''. To nie są moje myśli ... jakiś głos mi to szepnął do ucha. Nie mam wyboru.
- Chcę przyjąć twoje nauki, mistrzu


Ekwipunek: Czarna mandolariańska zbroja, CR-2 x2, EE-3, Karabin Rozrywający Tenloss DXR-6, 1000c, miecz świetlny, szata Sith'a

Offline

 

#7 2008-10-04 22:54:31

Plagueis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 243
Punktów :   

Re: Akademia Sith'ów

Lord Sith podaje ci rękę, pomaga ci wstać.
- Twoja zbroja, blastery i inne rzeczy nie będą ci już potrzebne. Lecz i tak zostawimy je w twoim apartamencie. Sam stwierdzisz czy będziesz ich używać czy nie. - zaczyna powoli iść, idziesz za nim. Przy drzwiach mówi do Sith'ów. - Oprowadzę go po świątyni. Od teraz będzie was uczyć Bartluk, obecnie jest w sali medytacyjnej Vader'a. Gdy wróci, kontynuujecie trening. Ja muszę osobiście wyszkolić A'dena ...
- Super, zabraliśmy jakieś zwłoki z Mandalore, a teraz poświęcasz mu więcej czasu niż nam ? Lordzie - dodał pospiesznie po chwili, w ramach przeprosin za jego wściekły ton.
- Założę się, że po paru tygodniach szkolenia rozłoży cię na łopatki. - odpowiedzał mu Lord.
- Hahah ... - Relay urwał w połowie śmiech, jak usłyszał po chwili odpowiedź Lorda.
- GDYBYŚ BARDZIEJ PRZYKŁADAŁ SIĘ DO NAUKI I ĆWICZEŃ A NIE WYCHWALAŁ W CAŁEJ AKADEMII, ŻE NIEDŁUGO MNIE POWALISZ, TO A'DEN JUŻ BY NIE ŻYŁ ! I masz do mnie pretensje ? - drzwi się zamknęły.
Przez jakiś czas Lord nic nie mówił, prowadził cię do twojego pokoju. Korytarze były ciemne. Gdy już doszliście, ukazał ci się mały pokój z dużym łóżkiem,, biurkiem, szafą i łazienką. Była też konsola.
- W konsoli masz cały plan budynku. Darujmy już sobie z oprowadzeniem cię po zamku. Jak nie masz co robić, idź poczytaj książki w bibliotece. Im więcej, szybciej się dowiesz - tym prędzej zakończymy twój trening.

Offline

 

#8 2008-10-04 22:57:23

A'den Akaan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 36
Punktów :   
Inteligencja: 5
Charyzma: 5
Siła: 4
Zręczność: 6
Władanie mocą: 6/25

Re: Akademia Sith'ów

- Dobra. - ogarneło mnie podniecenie. Chciałem być poteżny jak Lord stojący obok mnie, nawet bardziej.


Ekwipunek: Czarna mandolariańska zbroja, CR-2 x2, EE-3, Karabin Rozrywający Tenloss DXR-6, 1000c, miecz świetlny, szata Sith'a

Offline

 

#9 2008-10-04 23:08:57

Plagueis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 243
Punktów :   

Re: Akademia Sith'ów

Sith wyszedł. Na biurku są twoje blastery. Przypominają ci się słowa Relaya - '' zabijmy go ''. Słyszałeś co nieco o Sith'ach. Wiesz jaką mają naturę.

Offline

 

#10 2008-10-04 23:46:52

A'den Akaan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 36
Punktów :   
Inteligencja: 5
Charyzma: 5
Siła: 4
Zręczność: 6
Władanie mocą: 6/25

Re: Akademia Sith'ów

Spoglądam w konsole. Przypatruje się w mape, staram się zapamiętać drogę do biblioteki. Wychodzę z pokoju i idę zapamiętaną przezemnie drogą.


Ekwipunek: Czarna mandolariańska zbroja, CR-2 x2, EE-3, Karabin Rozrywający Tenloss DXR-6, 1000c, miecz świetlny, szata Sith'a

Offline

 

#11 2008-10-04 23:51:15

Plagueis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 243
Punktów :   

Re: Akademia Sith'ów

Po drodze, jak się spodziewałeś zobaczyłeś Relay'a.
- Mistrz nie udziela ci teraz treningu ? - powiedział kpiącym tonem, zbliżał się do ciebie powolnymi ale długimi krokami. Na jego śmiechu pojawił się jak zawsze jego szyderczy uśmiech.

Offline

 

#12 2008-10-05 00:36:17

A'den Akaan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 36
Punktów :   
Inteligencja: 5
Charyzma: 5
Siła: 4
Zręczność: 6
Władanie mocą: 6/25

Re: Akademia Sith'ów

Wiem, że jestem od niego słabszy. Może mnie zabić tu i teraz, w tej chwili. Ale boi się tego co się z nim stanie po tym jak rozprawi się z nim mistrz akademii.
- Gówno cię ma obchodzić kiedy odbywają się moje treningi ... - ide dalej nie zwracając na niego uwagi. '' Zazdrości mi, że Lord docenia mnie, a nie go''. Wchodzę do biblioteki, rozglądam się.


Ekwipunek: Czarna mandolariańska zbroja, CR-2 x2, EE-3, Karabin Rozrywający Tenloss DXR-6, 1000c, miecz świetlny, szata Sith'a

Offline

 

#13 2008-10-05 00:41:52

Plagueis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 243
Punktów :   

Re: Akademia Sith'ów

- Prędzej czy później cię zabije ... nie udało mi się to na Mandalore, uda mi się to następnym razem. - wykrzyknął gniewnym tonem.
Nie trzeba korzystać z mocy, żeby wiedzieć, że jest po prostu zły, że Lord zepchnął go na bok, a teraz wziął się za ciebie.
Gdy wchodzisz do biblioteki spotykasz mężczyzne o krótkich włosach. Nosi strój podobny do Lorda. Jest jednym z wyższych rangą.
- Ile razy mam powtarzać, obowiązuje was noszenie stroju, któr dostaliście przy wstąpieniu do Bractwa ! Poczekaj ... nie przypominam sobie ciebie. Ty jesteś tym nowym ? - spytał się.

Offline

 

#14 2008-10-05 00:43:14

A'den Akaan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 36
Punktów :   
Inteligencja: 5
Charyzma: 5
Siła: 4
Zręczność: 6
Władanie mocą: 6/25

Re: Akademia Sith'ów

- Tak, niedawno wstąpiłem do Bractwa, mistrzu ... - mówie do Sith'a.


Ekwipunek: Czarna mandolariańska zbroja, CR-2 x2, EE-3, Karabin Rozrywający Tenloss DXR-6, 1000c, miecz świetlny, szata Sith'a

Offline

 

#15 2008-10-05 01:03:10

Plagueis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 243
Punktów :   

Re: Akademia Sith'ów

- Lord Xord wspominał o tobie - zauważyłeś, że stał się bardziej uprzejmy - swój strój masz w swojej szafce. Proponuję ci najpierw przeczytać coś o mocy ... jakieś łatwiejsze książki. Dopiero po ćwiczeniach z Lordem Xord'em, żeby uzupełnić swoją wiedzę możesz sięgać po książki zaawansowane. Niektóre moce trzeba umiejętnie poznać, zanim zacznies je używac ... na przykład gdy przestaniemy panować nad gniewiem, zrobimy błyskawice mocy istnieje możliwość, że i nas pochłonie. Poczytaj też sobie o różnych formach walki mieczem świetlnym ... musisz wybrać jedną z nich, nasz najlepszy szermierz akademii Lord Tailur na pewno ci pomoże udoskonalić twoje umiejętności w posługiwaniu się mieczem. A więc, miłej lektury.
Usiadłeś we wskazanym ci miejscu przez Lorda Gerlos'a.  Dał 7 dość grubych książek, są stare - zniszczone. Czytasz książki o histori Sith, mocy jasne i ciemnej, słynnych Lordach, Korribanie - stolicy Sith'ów, formach sztuk walki mieczem świetlnym, medytacji, holokronach Sith'ów, o Jedi i ich błędach, zamku Bast w którym się znajdujesz i wiele innych rzeczach ... pochłaniasz wszystkie informacje, zwłaszcza te o mocy. Czytasz je jak maszyna, gdy kończysz, uświadamiasz sobie, że spędziłeś tu 21 godzin. Dopiero teraz poczułeś, że bolą cie oczy, jesteś głodny, spragniony. Mistrz Gerlos wchodzi do biblioteki.
- Trochę cię wciągneło, co ? - zaczął się śmiać pod nosem - Pierwszy raz widze ucznia o takim zapale. Mam nadzieje, że będzie trwał jeszcze długi czas. A teraz idż coś zjedz.
Gdy tylko usłyszałeś ''zjedz' szybko wstałeś z miejsca i wyszedłeś z biblioteki. Szedłeś z powrotem do swojego pokoju. Po drodze widziałeś piękna dziewczyne, spojrzała się na ciebie i uśmiechneła się. W pokoju na stole było już przygotowane jedzenie dla ciebie, jeszcze ciepłe.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.indonesia.pun.pl www.4girls.pun.pl www.forumimperium.pun.pl www.djbartiwwe.pun.pl www.big-craft.pun.pl